Stali ste sa obeťou dopravnej nehody?

Poznáme detailne Vaše práva a postaráme sa čo najrýchlejšie
o Vaše najvyššie odškodnenie pri dopravnej nehode.

Najvyššie možné odškodnenie
Máme vlastných znalcov
Zákaznícka podpora
Preplatenie poškodených vecí
Všetko vybavíme za klienta
Nepoužívame posudok z polície
Nárok na bolestné aj ochrana pri strate zárobku
Členstvo v klube výhod
Preplatenie nákladov spojených s liečbou

  Ak vás naša ponuka služieb zaujala, neváhajte nás kontaktovať!

  Po odoslaní formulára udeľujem súhlas podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „zákon č. 122/2013 Z. z.“) spoločnosti SOS Odškodňovacia spoločnosť s.r.o. so spracúvaním mojich osobných údajov vyplnených vo formulári.

  Kontaktujte nás bezplatne. Radi Vám pomôžeme.

  Pomáhame osobám poškodeným pri dopravných nehodách. Ak ste Vy, Vaši známi, či rodinní príslušníci zostali poškodení na zdraví po dopravnej nehode a nezískali ste adekvátne odškodnenie od poisťovateľa, kontaktujte nás.

  Pomáhame účastníkom dopravnej nehody poškodeným na zdraví pri dopravnej nehode – vodič, spolujazdec, cestujúci, cyklista, motorkár, chodec.
  Pomáhame pozostalým, ktorí prišli o svojich blízkych pri dopravnej nehode.
  Pomáhame aj v prípade, keď sa dopravná nehoda stala pred 2 rokmi, v niektorých prípadoch aj viac rokov do minulosti, bez ohľadu na to v ktorom štáte Európy sa nehoda stala.
  V prípade, že nebudete schopní vyriešiť záležitosť sami, naši spolupracujúci advokáti sú ochotní prípad prevziať a ďalej rokovať pod Vašim menom.
  Pomáhame aj v prípade, keď páchateľ ušiel z miesta činu, prípadne je páchateľ neznámy, táto skutočnosť musí byť zdokladovaná záznamom z polície.

  Dôležité je, že dopredu za naše
  služby neplatíte.

  Prečo žiadať o odškodné?

  Získate kompenzáciu za ujmu na Vašom zdraví alebo majetku. Aj ľahšie zranenia môžu priniesť pomerne vysoké odškodnenie. Dopredu nič neplatíte, dohodnutú províziu čerpáme až z vymoženého odškodnenia.

  Čo s nami dosiahnete?

  Získate vyššie odškodnenie, než by sa vám podarilo svojpomocne. Bránime Vás pri rokovaniach s poisťovňou, vinníkom dopravnej nehody aj prípadným trestným súdom. Odškodnenie po dopravnej nehode za Vás vybavíme kdekoľvek na území Slovenskej republiky.

  Kto sú naši klienti?

  Pomáhame poškodeným na zdraví pri dopravnej nehode – vodič, spolujazdec, cestujúci, cyklista, motorkár, chodec, pozostalým po dopravnej nehode. Spolupracujeme aj v prípade, keď sa dopravná nehoda stala pred 2 aj viacerými rokmi v ktoromkoľvek štáte EU. Riešime situácie aj v prípade, keď páchateľ ušiel z miesta činu, prípadne je páchateľ neznámy.

  Čo poskytujeme?

  Komplexne pomáhame pri uplatnení a preukázaní nárokov na odškodnenie. Vypracujeme odbornú analýzu odškodnenia, pričom Vás budeme priamo zastupovať pred poisťovateľom. Dodáme tiež už posúdený, uplatnený nárok na odškodnenie, kontrolu a prípadnú korekciu rozhodnutia poisťovateľa o odškodnení.