Staňte sa členom klubu výhod a využívajte benefity, ktoré sme pre Vás pripravili navyše.

Aj pri tejto bežnej potrebe, čerpáte s nami benefity.

Zverte svoje účtovníctvo profesionálom. Nie len vystavovanie faktúr, spracovanie účtovníctva, ale hlavne rýchly bezproblémový začiatok biznisu.

Nechajte si poradiť od profesionálov

Ponuky šité na mieru. Financovanie, operatívny leasing, finančný leasing alebo úver? Kontaktujte nás a dostaňte vždy viac!

Vďaka silným partnerom získate nárok na zdravotnú starostlivosť kedykoľvek ju budete potrebovať.

Kvalitná zdravotná starostrlivosť kdekoľvek a kedykoľvek pre Váš komfort.

Pre všetkých zaregistrovaných členov ponúkame zľavu na nákup bicykla alebo elektrobicykla v predajni Kostra Bike v Čadci.

Keďsa v budúcnosti rozhodnete bicykel vymeniť, pomôžu vám s predajom.

Pre mužov, ktorí sa radi starajú o svoj zovňajšok taktiež ponúkame zľavu 10% na strih v TRI-M barbers v Žiline.

Pre všetkých registrovaných členov prinášame zľavu 4% na nákup nových Apple produktov a zľavu 7% na repasované produkty od firmy Itya.sk.

Na servis mobilných zariadení Apple, Samsung, Huawei, Lenovo a Asus platí pre registrovaných členov zľava 10%.

Dosiahnite mentálne a fyzické zdravie v rovnováhe vďaka cvičeniu podľa bodybuildera Michala Barbiera - flexibilita, kalistenika, handbalancing.

Dostaňte sa do skvelej formy doma s online cvičením od mesačného až po celoživotné predplatné. Tento benefit vám ponúka 30% zľavu.

Spokojnosť klienta
je pre nás priorita.

Komplexné služby

Hľadáte nové auto? Predávate staré? Riešite otázku nového bývania či potrebu presťahovať sa do menšieho/do väčšieho? Potrebujete niekoho, kto sa Vám komplexne postará o účtovníctvo?

Svet plný výhod je tu!

Máte voľný kapitál a chuť ho investovať inak ako konzervatívnym spôsobom? Akúkoľvek zo služieb využívate,či chystáte sa využiť, priparvili sme pre Vás benefity navyše.